English (UK)Hrvatski

Pomorci prvaci

knezeva1

U ponedjeljak dana 10. 02.2020., učenici Pomorske škole sudjelovali su na nagradnom kvizu: Tko te što pita, povodom proslave trećeg rođendana Kneževe palače. Bila je to prilika za odmjeriti snage u znanju sa učenicima ostalih škola naše županije. U neformalnom druženju uz kavu i kolače tematskog naziva: Tko još ne voli ponedjeljak, učenici 3bN su pokazali znanje iz povijesti, opće kulture i umjetnosti, osvojivši prvo mjesto u jakoj konkurenciji.

Ovom prilikom posjetitelji su mogli prošetati kroz stalni postav Šest salonskih priča u pratnji kostimiranog vodstva. Umjesto ponedjeljka u školskim klupama, tjedan je našim učenicima započeo u ugodnom ambijentu Kneževe palače.

Izvijestila: Ivana Milutin, mag.philol.croat.

knezeva2knezeva

knezeva3