Božićni prijem umirovljenika

umirovljenici1

U prostorijama Pomorske škole Zadar upriličen je susrest s umirovljenicima, povodom nadolazećih blagdana. Ravnatelj Svetko Perković iskoristio je prigodu kako bi upoznao naše bivše, drage kolege s prilikama i aktivnostima u školi tijekom ove školske godine. Naglasio je, kako je upravo ova generacija profesora postavila temelje onome što Pomorska škola Zadar danas predstavlja.

Njihov kvalitetan i predan rad nasljeđe je koje nova generacija profesora s ponosom i dignitetom prenosi i dalje. Posebno je istaknuo kako ga veseli mladolikost i agilnost naših umirovljenika koji svi redom izgledaju kao da su jučer otišli u mirovinu.

Evocirajući lijepe uspomene sjetili su se i dragih nam kolega koji više nisu s nama ali su zauvijek u našim srcima, Nenada Ninčevića, Maksa Jonjića i Marinka Čmelića.

Nakon ugodnog druženja umirovljenim profesorima je urečen i prigodan božićni dar.

umirovljenici