English (UK)Hrvatski

Informacije za roditelje

 

INFORMACIJE ZA RODITELJE

u školskoj godini 2018./2019.

Termini za aktvnosti suradnje sa roditeljima i skrbnicima, neposredne, individualne, kontakte sa učenicima te

za informacije pristupnicima obrazovanja odraslih - RAZREDNICI


NASTAVNIK
Razred
TERMIN ZA SURADNJU
1.  Ivana Supičić 1aN  utorak 10:45 - 11:30 sati; te prvi ponedjeljak u mjesecu u 17:00 sati
2.  Maja Zekulić 1bN  srijeda 11;35 - 12:20 sati; te prvi četvrtak u mjesecu u 17:00 sati
3.  Jelenko Janković 1aBS  ponedjeljak 16:30 sati
4.  Božica Ivanišević 1bBS  utorak 11:35 -12:20 sati; te prvi četvrtak u mjesecu u 18:00 sati
5.  Ivana Milutin 2aN  četvrtak 10:45 - 11:30 sati; te prvi ponedjeljak u mjesecu u 18:00 sati
6.  Ružica Znaor 2bN  ponedjeljak 9:40 - 10:25 sati; te prvi ponedjeljak u mjesecu u 17:00 sati
7.  Tatjana Medić 2aBS  srijeda 10:45 - 11:30 sati; 
8.  Majda Perić 2bBS  četvrtak 9:40 - 10:25 sati; te prvi četvrtak u mjesecu u 17:00 sati
9.  Tomislav Klarin 3aN  ponedjeljak 11:35 - 12:20 sati;
10.  Kristina Pijaca 3bN  srijeda 10:45 - 11:30 sati; te prvi ponedjeljaku mjesecu u 17:00 sati
11.  Ivica Ušljebrka 3aBS  ponedjeljak 10:45 - 11:30 sati; te prvi ponedjeljak u mjesecu u 18:00 sati
12.  Sanja Ivanac 3bBS  srijeda 9:40 - 10:25 sati
13.  Marin Perinić 4aN  utorak 8:45 - 3:35 sati; te prvi ponedjeljak u mjesecu u 17:00 sati
14.  Vesna Ivičić 4bN  petak 8:50 - 9:35 sati; te prvi četvrtak u mjesecu u 17 sati
15.  Anđela Kurta Jureško 4aBS  ponedjeljak 10:45 - 11:30 sati; te prvi ponedjeljak u mjesecu u 17:00 sati
16.  Marin Knežević 4bBS  utorak 17:00 sati

Termini za aktvnosti suradnje sa roditeljima i skrbnicima, neposredne, individualne, kontakte sa učenicima te

za informacije pristupnicima obrazovanja odraslih - OSTALI NASTAVNICI


NASTAVNIK
TERMIN ZA SURADNJU
2.  Lidija Antišin  petak 10:45 - 11:30 sati

3.

 Jere Bilan  ponedjeljak 9:35 - 10:25 sati
4.
 Valentina Bilić  svaki radni dan 8:00 - 12:00 sati
5.  Lucija Franić  ponedjeljak 12:25 - 13:10 sati
6.  Marino Grbić  utorak 11:35 - 12:20 sati
6.
 Marija Grdović

 utorak 8:00 - 8:45 sati 

7.  Ivan Gulan  srijeda 8:45 - 9:35 sati
8.
 Žarko Jakšić  srijeda 9:40 - 10:25 sati
9.  Karla Košpić  utorak 9:40 - 10:25 sati
9.  Danijela Kovačević   petak 10:45 - 11:30 sati
10.  Ivica Krvavac  srijeda 11:35 - 12:20 sati
11.
 Branimir Levačić  utorak 10:45 - 11:30 sati
13.
 Grgo Mišković  utorak 11:35 - 12:20 sati
14.  Nataša Mijolović  po najavi
15.  Vinko Pavić  utorak 8:50 - 9:35 sati 
16.
 Svetko Perković  po najavi
17.  Ivona Posedel-Jevšček  srijeda 13:15 - 13:55 sati
18.
 Venka Radman   utorak 10:45 - 11:30 sati
20.  Leonardo Šango  četvrtak 12:30 - 13:10 sati
21.  Željko Šuštić  ponedjeljak 8:50 - 9:35 sati
22.
 Tea Vidaić  srijeda 9:40 - 10:25 sati
23.
 Loris Vidaković  petak 8:50 - 9:35 sati
24.
 Antonio Zubčić  petak 9:40 - 10:25 sati

NAPOMENE:
 

1. Osim predviđenih termina za usmene informacije, ako okolnosti nalažu, roditelji s razrednikom mogu dogovoriti i druge oblike informacija, npr. pismenim ili telefonskim putem.

2. Razgovor s predmetnim nastavnikom/cima roditelji mogu realizirati posredstvom razrednika ili pedagoške službe.